laserovegravirovani - VersaLaser

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

laserovegravirovani

Laserové gravírování

 

Laserový paprsek odpařuje materiál do uživatelem regulované hloubky a vytváří tak hladký povrch s vysoko kvalitní úpravou.

 
 Naše přesně vyrobené lasery a laserové systémy poskytují nejvyšší možný gravírovací výkon laseru na široké paletě materiálů včetně dřeva, skla, plastů, textilu a dalších.
Laserové gravírování je bezkontaktní proces, který nema vliv na celistvost materiálu. Laserem můžete přesně a rychle gravírovat složité obrazce a uměleckou grafiku z různých grafických programů.
Laserové gravírování může zvýšit Vaši produktivitu v porovnání s tradyčními metodami gravírování. Laserové systémy značky Universal jsou flexibilní a je jich možné přispůsobit svým pracovním potřebám podle velikosti materiálu a výrobních očekávání.

 

Laserem gravírovaný označení společnosti
Flexibilita a univerzálnost laserového opracování umožňuje hromadně vyrábět podnikové loga a zpracovat přispůsobené pracovní úlohy podle potřeby.

 
 
 

Součástí softwaru od společnosti Universal je ,,režim gumových razítek"
Pomocí laserového systému můžete s přesnou tolerancí řezat materiály jako je guma nebo neoprén. Software systému značky Universal  obsahuje,, režim gumových razítek"

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky TOPlist