laseroveznaceni - VersaLaser

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

laseroveznaceni

Laserové značení

 

Laserový paprsek mění povrch materiálu a vytváří trvalé značení bez odstranění materiálu a nebo narušení celistvosti povrchu.

 
 Naše přesně vyrobené lasery a laserové označovací systémy poskytují nejvyšší možný označovací výkon laseru na široké paletě materiálů včetně eloxovaného hliníku, plastů, dřeva, skla, mramoru, textilu a dalších.
Systémy společnosti Universal dokážou značit i některé kovy pomocí naší patentované
soustavy čoček High power Density Focusing Optics (HPDFO). Soustava čoček HPDFO značky Universal vytváří menší, koncentrovanější bodovou velikost paprsku, čím se výrazně zvyšuje výkonová hustota laseru. To umožňuje přímé značení na nerezovou ocel, železo, titan, pochromovanou ocel a některé kovy s vysokým obsahem uhlíku bez potřeby pasty na značení kovů.  Laserové značení je bezkontaktní proces, který trvale značí bez vyvíjení tlaku na příslušné body a bez deformací způsobovaných jinými metodami značení. Je ideální na kovy, které jsou vystavené teplému, vlhkému, drsnému nebo korozivějícímu prostředí. Systémy značky Universal dokážou udržovat extrémně přesnou toleranci a leptat přesně tvarované písmo už od 2 bodové velikosti a také čárové kódy, UID a kódy datových matic, které vyhovují normám ASTM. Laserem můžete přesně, rychle a jednoduše značit čárové kódy, výrobní čísla, texty a loga vytvořené v libovolným grafickým softwaru.
Přečtěte si o flexibilitě
Multi-Wavelenght Fiber Laser Platform PLS6MW laserová platforma pro víceré vlnové délky Multi-Wavelenght Laser Platform, která umožňuje uživatelovi bezproblémově přepínat mezi značením vláknovým laserem a značením nebo řezáním laserem CO2, a to všechno na jednom stroji.

 
 

Laserem značená seriové čísla
Pomocí laserového systému značky Universal je možné rychle a jednoduše značit výrobní a identifikační čísla na mnohé materiály.

 
 
 

Značení nástrojů
Pomocí laserového systému značky Universal můžete značit nářadí a součásti s vysokou hodnotou rychle a přesně. Laserové systémy poskytují trvalé bezkontaktní řešení na tvorbu identifikačních značek na mnohých materiálech.

 
 
 

Personalizace spotřebních výrobků
Golfové hole, baseballové pálky, rakety a jiné sportovní vybavení a příslušenství je také možné gravírovat laserem s důrazem na osobní a nebo týmovou identitu.

 
 
 

Další spotřební produkty značené laserem
Elektronika, hudební nastroje nebo motoristické doplňky.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky TOPlist