Příslušenství - VersaLaser

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Příslušenství

Lasery

Řezací stůl se vzduchovým proudem

 

Toto příslušenství poskytuje vyvýšenou plochu z voštinového materiálu při řezání. Odpadové plyny a výpary se odstraňují nad i pod řezaným materiálem, čím se materiál udrží čistý a výsledky řezání jsou lepší.

 

Manuální ofuk (air assist)

 

Obsahuje kužel 1,5 a 2,0. Toto příslušenství dopravuje stlačený vzduch do vozíku pohybového systému. Když se používá s kuželem nebo zpětným usměrňovačem vzduchu, usměrňuje stlačený vzduch na povrch materiálu, který zpracovává laser. Objem vzduchu se reguluje manuálním knoflíkem.

Kužel

 

Kužel se přidělá k vozíku při práci s ofukem. Toto příslušenství usměrňuje stlačený vzduch podél dráhy paprsku (koaxiálně) na materiál.

Boční ofuk

 

Boční ofuk se přidělá k vozíku při práci s ofukem. Toto příslušenství usměrňuje stlačený vzduch pod určitým úhlem vzhledem na laserový paprsek.

HPDFO

 

Tato optika soustřeďuje paprsek do menšího ohniskového bodu, čím vytváří ostřejší obraz s přesnější tolerancí. Vyžaduje kolimátor.

Kolimátor

 
 

Kolimátor, a nebo také expander paprsku, rozšiřuje a upravuje paprsek tak, aby byla minimalizovaná jeho rozbíhavost a aby bylo v celém gravírovacím poli k dispozici neměnné ohnisko. Tím se dosáhne konzistentnější řezání a gravírování po celé šířce gravírovacího pole. Je potřeba při práci s HPDFO

Rotační upínač

 

Rotační upínač rozšiřuje možnosti značit a nebo gravírovat válcovité předměty.

Kolíkový stůl

 

Kolíkový stůl značky Universal je určený na eliminaci určitých spálených bodů a jiných chyb, které se mohou vyskytnout při řezání akrylových, dřevěných a nebo jiných citlivých materiálech s použitím konvenčních stolů na řezání laserem

Dvojitá hlava

 
 
 
 

tímto příslušenstvím je možné zároveň gravírovat a nebo řezat dvě kopie obrazu nebo vzoru, čím se významně zvyšuje produktivita v případech, kdy je potřeba opakovat obraz a nebo řezaný vzor vícekrát. Výkon laseru připadající na každou kopii obrazu a nebo řezaného vzoru je polovina z celkového výkonu laseru, proto se v případě silnějšího materiálu doporučuje použít vyšší výkon laseru.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky TOPlist