rezanilaserem - VersaLaser

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

rezanilaserem

Řezání laserem

 

Laserový paprsek přeřeže materiál po stanovené dráze s vytvořením hladkých vysoko kvalitních hran.

 
 Naše přesně vyrobené lasery a laserové systémy poskytují nejvyšší možný řezací výkon laseru na široké paletě materiálů včetně akrylových hmot, dřeva, lepenky a textilu.
Laserem můžete přesně a rychle řezat složité obrazce a uměleckou grafiku z různých grfických programů na vybraný materiál, přičem se vytváří rovné a čisté hrany.
Laserové systémy značky UNIVERSAL jsou plně uzavřené a bezpečnější než konvenční řezací systémy a tím, že je řezání laserem bezkontaktní proces, není potřeba konfigurovat nebo měnit žádné nože ani nástroje.
Společnost Universal Laser Systems nabízí voštinový řezací stůl se vzduchovým proudem, který drží materiál bez potřeby upínačů a odstraňuje kouř a odpad, který by mohl nepříznivě ovlivnit kvalitu.

 

Laserem vyřezaný a gravírovaný architektonický
model
Můžete rychle a jednoduše vytvářet realistické, v přesné míře vyřezané modely přímo ve svém podniku.
Můžete také zřetelně a čistě popisovat a nebo řezat lepenku, akrylové a jine plasty, dřevo, papír a většinu nekovových materiálů.

 
 
 

Laserem řezané dřevěné krabičky puzzle
Pomocí laserového systému značky Universal můžete řezat a gravírovat i náročné tvary rychle a přesně.
Gravírování s vysokým rozlišením možné díky laseru se jednoduše nedá vyhotovit konkurenčnímy metodami.

 
 
 

Laserem řezané papírové obrousky
Můžete řezat materiály jako např. Mylar rámovací lepenku, lepenku, voskovaný papír, vinyl a jiné materiály a vytvářet umělecké šablony, šablony na domácí dekorační prvky a kancelářské šablony na stříkání písmen a číslic.

 
 
 

Laserem řezané vícevrstvé nášivky
Získejte nový příjem a zvyšte svoje marže tím, že budete řezat a gravírovat textil ve svoji režii. Díky společnosti Universal je jednoduché v rámci jedné pracovní úlohy vyřezat vícevrstvé nášivky rychle a přesně.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky TOPlist